PIVO
Čapujeme ZLATÝ BAŽANT 73

Zlatý Bažant ´73 je svetlý dvanásťstupňový ležiak s obsahom alkoholu 4,5%. Vyrába sa metódou dekokčného rmutovania na dva rmuty, s použitím jačmenného sladu z vlastnej sladovne, žateckého chmeľu a špeciálnych kvasiniek. Jeho prednosťou je extra dlhé, až 6-týždňové varenie a kratšia trvanlivosť 18 týždňov. Vyznačuje sa príjemnou chmeľovou vôňou,...

KRUŠOVICE SVÄTOMARTINSKÉ


 Záver jesene sa od nepamäti spája s odpočinkom po celoročnej práci, ako čas, keď je úroda pod strechou a keď sa pred predvianočným pôstom naši predkovia odmeňovali svätomartinským hodovaním.

Odmeňte sa aj vy pivným špeciálom z prvej tohtoročnej úrody ručne česaného žateckého chmeľu. Krušovickí sládkovia ho v pivniciach pivovaru nechali zrieť celých 5 týždňov, aby ste si na sviatok sv. Martina mohli vychutnať to najlepšie, čo tohtoročná úroda priniesla. Tak na zdravie s prvým krušovickým pivom z tohtoročnej úrody!

Tento špeciál bol dostupný v limitovanom množstve vo vybraných prevádzkach koncom minulého roka. Znova si ho budete môcť vychutnať už koncom októbra.